web analytics

تفاوت پلی استیشن 3 فت با اسلیم

تفاوت پلی استیشن 3 فت با اسلیم. پلی فور فت یا اسلیم. سه عدد 10، 11 و 12 مربوط به کنسول پلی استیشن 4 اصلی (یا فت به زبان عامیانه)، عدد 20 پلی استیشن 4 اسلیم و 70 مربوط به پلی استیشن 4 پرو می‌شود.

رونمایی سونی از ۶ باندل فیفا 19 کنسول پلی استیشن 4 زومجی
رونمایی سونی از ۶ باندل فیفا 19 کنسول پلی استیشن 4 زومجی from www.zoomg.ir

تفاوت ps3 fat&ps3 slim : کنسول پلی استیشن 3 اسلیم 320 گیگ که پس از سری فت کنسول ps3 تولید شد، با کاهش ابعاد و همچنین وزن، توانست کیفیت و کارایی نسل قبلی را حفظ کند. پلی‌استیشن ۳ یا به نام انگلیسی playstation 3 و به مخفف ps3 یک کنسول بازی محسوب میشود که یکی از محصولات شرکت بزرگ سونی است ، این کنسول پر هزینه و قدرتمند بعد از موفق بودن کنسول قبلی سونی یعنی ps2 در سال 2006 منتشر شد.

سه عدد 10، 11 و 12 مربوط به کنسول پلی استیشن 4 اصلی (یا فت به زبان عامیانه)، عدد 20 پلی استیشن 4 اسلیم و 70 مربوط به پلی استیشن 4 پرو می‌شود.

طراحی کلی آن‌ها شبیه به یکدیگر است. پلی استیشن 4 اسلیم به بلوتوث 4.0 و پورت usb 3.1 مجهز است در حالی که مدل اصلی دارای پورت‌های 3.0 بود. پلی فور فت یا اسلیم.

جعبه گشایی و بررسی کنسول بازی سونی پلی استیشن ۳ اسلیم در سال ۲۰۲۰

کالای دســــــــت دوم خود را در لیون کامپیوتر بفروشید. پلی استیشن 3 فت : کنسول پلی استیشن 3 اسلیم 320 گیگ که پس از سری فت کنسول ps3 تولید شد، با کاهش ابعاد و همچنین وزن، توانست کیفیت و کارایی نسل قبلی را حفظ کند.

تفاوت دسته پی اس فور اسلیم و فت و ویژگی ها.

سونی ادعا می‌کند که نسخه تازه پلی استیشن ۴ بسیار بسیار پایین از انرژی در حدود ۱۶۵ وات دارد، در حالی که نسخه پیشین پلی استیشن ۴ چیزی در حدود ۲۵۰ وات مصرف. همونطور که می بینید ، ارتفاع. اولین نکته ای که شاید در ذهن بسیاری از دوستان شکل بگیرد این است که چرا تا این حد تفاوت قیمت؟ در حال حاضر با نزدیک به 1.2 میلیون تومان می توان نسخه های اسلیم و قدیمی ps4 را تهیه کرد.

تفاوت‌های پلی استیشن 4 اسلیم و پلی استیشن 4 پرو

رقیب نینتندو گیم کیوب و سگا دریمکست و ایکس باکس: کالای دســــــــت دوم خود را در لیون کامپیوتر. تفاوت پی اس 3فت و اسلیم در چیه؟بجز تفاوت های ظاهری تفاوت سخت افزاری و تفاوتی که کاربردی باشه تا چه حده؟و در پایان بنظر شما الان فت بخریم ارزش داره؟نا گفته نمونه بنده بیشتر می خوام باهاش انحصاری کار کنم و مولتی پلتفروم ها رو با 360.احتمال خرابی یا سوختگی هم بگید.

پیش رو به بررسی کامل این کنسول و مقایسه آن با نسخه کلاسیک یا فت میپردازیم.

11.42 گسترده، 11.42 عمیق، و 2.56 بلند وزن : تفاوت اندازه پلی استیشن 4 معمولی و اسلیم. در نتیجه در این مطلب با هم به تفاوت‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۴ اسلیم و پلی‌استیشن ۴ پرو خواهیم پرداخت.

Leave a Comment