web analytics

بهترین فونت های فارسی برای طراحی

بهترین فونت های فارسی برای طراحی. یکی از بهترین و متفاوت ترین فونت ها به عقیده ما فونت فارسی رضوان است. فونت فارسی iransans را می توان محبوب ترین وب بهترین فونت فارسی برای وب سایت دانست که بین کاربران ایرانی بسیار بسیار محبوب است، این فونت توسط جناب آقای مسلم ابراهیمی در سال ۱۳۹۳ طراحی شد.

4 تا از بهترین فونت های فارسی سایت وردپرس نوین وردپرس
4 تا از بهترین فونت های فارسی سایت وردپرس نوین وردپرس from wpnovin.com

بهترین فونت اداری و مجموعه فونت های برای متن طراحی ها / فونت های روزنامه / فونت برای متن پست های سایت / بهترین فونت های فارسی برای فتوشاپ به گزارش فونت ایران، این فونت بعد از ایران سنس، دومین فونت محبوب در وب‌سایت‌های فارسی زبان محسوب می‌شود. فونت فارسی iransans را می توان محبوب ترین وب بهترین فونت فارسی برای وب سایت دانست که بین کاربران ایرانی بسیار بسیار محبوب است، این فونت توسط جناب آقای مسلم ابراهیمی در سال ۱۳۹۳ طراحی شد.

به گزارش فونت ایران، این فونت بعد از ایران سنس، دومین فونت محبوب در وب‌سایت‌های فارسی زبان محسوب می‌شود.

همانطور که می دانید فونت های فارسی بسیاری در سطح وب موجود هستند، اما اغلب آن ها تنها دارای الگو های حروف عربی بوده و در تعدادی از موارد نیز به دلیل ویرایش ناصحیح، دارای اشکالات فراوانی در ظاهر و ساختار خود هستند. فونت تایپوگرافی فارسی کاووس دومین فونت فارسی برای طراحی لوگو و لوگوتایپ است که در این پست برای شما معرفی میکنیم این فونت زیبا می تواند یک جلوه خیلی ویژه و جذاب به لوگو تایپ های شما بدهد این فونت در سایت دیاکوگرافیک. یکی از بهترین و متفاوت ترین فونت ها به عقیده ما فونت فارسی رضوان است.

فونت فارسی شبنم ( رایگان ) فونت شبنم یکی دیگر از قلم‌های مناسب برای طراحی وب است، این فونت که برمبنای فونت وزیر طراحی شده و دارای ساختار زیبا و خواناست، برای طراحی این فونت از قلم یکان الگو گرفته شده و شما می‌توانید به رایگان از این فونت زیبا استفاده کنید.

فونت ایران یکان یکی از پر کاربرد ترین فونت هایی که در میان طراحان گرافیک محبوبیت بسیار زیادی دارد، فونت ایران یکان است. در این بخش به معرفی و بررسی چند مورد از بهترین فونت های فارسی برای طراحی گرافیک می پردازیم: این فونت به دلیل خوانایی و زیبایی بین طراحان بسیار محبوب است.

این فونت که توسط مسلم ابراهیمی در ۵ وزن مختلف طراحی شده است ، جزو پرطرفدارترین فونت های فارسی می باشد که مناسب برای استفاده از صفحات وب و همچنین برخی پوسترهای گرافیکی می باشد.

فونت فارسی نجم ( mj najm ) توضیحات فونت فارسی نجم : در این مطلب 100 فونت زیبای فارسی را برای شما آماده کرده ام. فونت زیبای لیلا یکی از پرکاربردترین فونت‌های فارسی در طراحی گرافیکی می‌باشد، شما می‌توانید نمونه این فونت را در تصویر زیر مشاهده نمایید و آن را از باکس دانلود به‌صورت رایگان دانلود کنید.

در این مقاله ما 10 سایت دانلود فونت فارسی را برای شما آماده کرده ایم،با مشاهده و مقایسه فونت های این سایت میتوانید بهترین سایت را برای خرید فونت انتخاب کنید.حتی اگر قصد خرید ندارید و.

در طراحی سایت شرکتی یکی از بهترین فونت‌هایی که مورد توجه قرار گرفته است، فونت یکان میباشد از ویژگی‌های این فونت میتوان به حالت رسمی و نداشتن انحنای زیاد در حروف اشاره کرد. این فونت فارسی زیبا مناسب طراحی های اسلیمی و فانتری. به همین دلیل تیم بکلرن مجموعه 94 فونت فارسی مخصوص طراحی رادر این بخش قرار داده است

همین مورد باعث شده انتخاب یک فونت با شکل و شمایل صحیح و.،.

این فونت‌ها به عنوان رایج‌ترین و بهترین فونت های فارسی برای طراحی سایت شناخته می‌شوند که در بسیاری از وب سایت‌های معروف ایرانی همچون دیجی کالا مورد استفاده قرار گرفته‌اند. فونت نجم ( mj najm ) از سری فونت های فانتزی می باشد. فونت فارسی شاپرک برای طراحی لوگوتایپ اغلبِ صنایع کاربردی و زیبا است.

Leave a Comment