web analytics

بهترین فونت های انگلیسی

بهترین فونت های انگلیسی. فونت‌های جایگزین بسیار زیادی برای فونت futura وجود دارد اما چهار فونت زیر برای شروع مناسب‌تر هستند: فونت انگلیسی مناسب تیتر aqum

745 دانلود فونت انگلیسی طراحی لوگو عکاسی عروسی Maqin
745 دانلود فونت انگلیسی طراحی لوگو عکاسی عروسی Maqin from abasvp.ir

فونتی زیبا که حس نوستالژیک و اصالت رو به بیننده میده‌. این فونت دارای دو ضخامت کوچک و عادی است و می توانید آن. در این مقاله لیستی از بهترین فونت های فارسی و انگلیسی که میتوانید برای متون دانشگاهی و یا برای طراحی استفاده کنید را به شما معرفی کرده ایم.

فونتی زیبا که حس نوستالژیک و اصالت رو به بیننده میده‌.

فونت بال‌سرخ در دو وزن ارائه شده. کوکی برای ایجاد جذابیت در طراحی های شما بسیار کارآمد است. این فونت ساختاری خطی و نازک دارد.

مزایای استفاده از این فونت Xova :

دانلود 63 فونت انگلیسی زیبا و جدید ( فونت رایگان ) شامل انواع فونت های طرح هنری ، کودکانه ، دستخط ، گرافیکی و فانتزی مناسب برای استفاده. لینک دانلود تمام فونت در دسترس قرار می گیرد این فونت با الهام از دهه 1950 میلادی و تبلیغات آن زمان ساخته شده است.

این فونت نسخه رایگان این فونت انگلیسی است و شما برای تهیه نسخه کامل آن.

حال ما 15 فونت رایگان انگلیسی مورد علاقه خود را برای پروژه های گرافیکی ویدئویی را به شما معرفی می کنیم. در تاریخ مرداد ۱۳, ۱۴۰۰. مناسب تایپوگرافی سه بعدی و انواع طرح های گرافیکی.

بهترین فونت های فارسی نازنین، تیتر، یکان و یاسمین و.

بانو ، نام فونت دیگری است که بسیار زیبا و خوش ساخت است. معرفی 15 فونت لاتین برتر. فونت انگلیسی وسترن the wild hammers محصول شرکت envato elements کد محصول:

این مجموعه شامل انواع فونت های فانتزی و خط میخی نیز هست.

این فونت که توسط مسلم ابراهیمی در ۵ وزن مختلف طراحی شده است ، جزو پرطرفدارترین فونت های فارسی می باشد که مناسب برای استفاده از صفحات وب و. فونت‌های اسلب سریف محبوب courier، rockwell و museo هستند. فونت fonton یکی از جدیدترین و زیباترین فونت های انگلیسی با طراحی خلاقانه و ابتکاری می باشد که یکی از فونت های درشت و ضخیم مناسب برای انواع طرح های تبلیغاتی است.

Leave a Comment