web analytics

بزرگترین کنسرت ایران

بزرگترین کنسرت ایران. کنسرت‌های سنتی، کلاسیک و تلفیقی تهران. جدیدترین نرخ بلیت برای کنسرت‌های پایتخت، از ۱۰۰ هزار تا ۳۹۵ هزار تومان متغیر است که بسته به جایگاه مخاطب و دوری و نزدیکی صندلی به استیج، تغییر می‌کند.

سالن سوت و کور و تحریم شده برج میلاد در فصل کنسرت‌ها
سالن سوت و کور و تحریم شده برج میلاد در فصل کنسرت‌ها from musicefars.ir

برگزاری یک کنسرت ویژه در خانه هنرمندان ایران. فائقه آتشین متولد 15 اردیبهشت 1329 در ایران است که با نام هنری گوگوش شناخته می‌ شود، او یکی از خوانندگان معروف ایرانی است که مورد توجه خیلی از مردم قرار گرفته است. پنجشنبه ۹۴/۴/۴ ساعت ۲۲:۰۰ الی ۲۳:۳۰ فروش بلیط از سایت ایران کنسرت www.iranconcert.com ارسال شده توسط black sky

شب کنسرت فرا رسید و یکی از ویژگی‌های جذاب کنسرت شهر هیوستون، دعوت از فضانوردان اهالی این شهر به عنوان اعضای ارکستر موسیقی ژار بود؛ افرادی چون بروس مک کندلس و رونالد مک نیر که قبلا موسیقی جاز می‌نواخت.

بلیک شلتون نوازنده و خواننده سبک کانتری که از داوران برنامه وویس یا صدا در آمریکاست در سال ۲۰۱۷ به عنوان سکسی ترین و جذاب. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید اولین کنسرت این خواننده معروف پس از. همچنین 111 میلیون نفر، بیننده تلویزیونی این کنسرت بودند.

بزرگترین کنسرت گوگوش و شاید بزرگترین کنسرت ایرانی در خارج از ایران، شنبه شب (۱۲ مه) در فضای باز استادیوم مشهور “هالیوود باول” در شهر لس آنجلس برگزار شد.

بزرگترین کنسرت خنده حسن ریوندی در شهر ( تهران ) با حضور قریب به ۵۰۰۰ نفر مکان : بزرگترین کنسرت گوگوش و شاید بزرگترین کنسرت ایرانی در خارج از ایران، شنبه شب (۱۲ مه) در فضای باز استادیوم. کنسرت “مثلث خاطره ها” در غروب نیمه.

پنجشنبه ۹۴/۴/۴ ساعت ۲۲:۰۰ الی ۲۳:۳۰ فروش بلیط از سایت ایران کنسرت Www.iranconcert.com ارسال شده توسط Black Sky

کنسرت گروه «مهر و ما» متشکل از افراد مبتلا به اوتیسم، سندروم دان و سی پی به سرپرستی عالم نتاج روز جمعه پانزدهم بهمن در تالار جلیل شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار می شود. بیشترین بازدید از سایت های: جدیدترین نرخ بلیت برای کنسرت‌های پایتخت، از ۱۰۰ هزار تا ۳۹۵ هزار تومان متغیر است که بسته به جایگاه مخاطب و دوری و نزدیکی صندلی به استیج، تغییر می‌کند.

کنسرت‌های سنتی، کلاسیک و تلفیقی تهران.

فائقه آتشین متولد 15 اردیبهشت 1329 در ایران است که با نام هنری گوگوش شناخته می‌ شود، او یکی از خوانندگان معروف ایرانی است که مورد توجه خیلی از مردم قرار گرفته است. در سال 1997 در دانشگاه دولتی مسکو روسیه کنسرت 850 سالگی مسکو برگزار شد و این کنسرت بیش از 3.5 میلیون جمعیت را در خود جای داد. ایران، ایلات متحده امریکا، فرانسه.

بهترین سایت دانلود موزیک ایرانی.

به گزارش پارسینه ، در ادامه برگزاری کنسرت مشاهیر موسیقی جهان در ایران، بعد از برگزاری کنسرت کیتارو، یانی هم به ایران می آید. این کنسرت رایگان، رکورد جهانی پربیننده ترین کنسرت را با بیش از یک میلیون تماشاگر بر جای گذاشت. تا چند خیابان آن‌طرف تر از این استادیوم.

Leave a Comment