web analytics

برنامه گذاشتن لوگو روی عکس ايفون

برنامه گذاشتن لوگو روی عکس ايفون. در واقع اپل برای برنامه‌هایش به صورت تک جداگانه، مانند همه برنامه های دیگر گذاشتن لوگو عکس اندروید ، watermark from appx studio نیز به کاربران امکان می دهد تا با افزودن عکس های خود ، علامت های خود را ایجاد کنند.

10 تا بهترین برنامه گذاشتن لوگو روی عکس اندروید لرن پارسی
10 تا بهترین برنامه گذاشتن لوگو روی عکس اندروید لرن پارسی from learnparsi.com

با اضافه کردن علامت گذاری به عنوان خوانده شده از ویدیوهای خود محافظت کنید. در واقع اپل برای برنامه‌هایش به صورت تک جداگانه، اپلیکیشن add watermark on photos یکی از بهترین برنامه هایی است که برای گذاشتن لوگو روی عکس در اندروید طراحی شده و به شما امکان می دهد واترمارک های شخصی خود را بسازید و بر روی تصاویر قرار دهید.

بهتر است اضافه کردن لوگو را با یک لوگو آغاز کنید؛ اما اگر می خواهید چندین لوگو روی عکس شما درج شود، می توانید مانند تصویر سمت چپ آن را در فایل Psd آماده کنید و سپس آن را تکرار کنید.

Watermark from appx studio یک برنامه نسبتاً جدید اندروید است که در فروشگاه google play موجود است. لوگوساز آنلاین لوگونومی، یک نرم افزار طراحی لوگو در بستر وب است که به شما امکان ساخت لوگو به صورت فوری را می دهد. بعد روی گزینه های “project> “new project” > “movie ضربه بزنید.

در این قسمت از آموزش تصویری نحوه درست کردن کلیپ با عکس های گالری و آهنگ دلخواه در آیفون را با استفاده از نرم افزار Clips یاد می گیریم.این نرم افزار توسط شرکت اپل نوشته شده و دارای افکت ها و ایموجی های متنوع است.

قفل گذاشتن روی اپلیکیشن آیفون و آی پد چگونه است؟ این پرسشی است که کاربران اپل برای آن پاسخی نداشتند. حساب کاربری رایگان ایجاد کنید تا هر زمان که خواستید آن ها را مشاهده کنید. Star watermark ultimate دانلود رایگان نرم افزار star watermark ultimate 2.0.2 معمولا سایت هایی که اقدام به انتشار عکس های اختصاصی می کنند لوگو و یا اسم سایت خود را به صورت محو شده و یا شفاف بر روی تصاویر منتشر شده درج می کنند تا در صورتی که این عکس ها در سایت دیگری درج شد، کپی رایت و منبع آن مشخص

برای استفاده از این برنامه باید آی‌فون خود را جیلبریک کرده باشید.

عکس یا فیلم هایی که می خواهید روی آنها صدا بگذارید را انتخاب و سپس روی گزینه “create movie” کلیک کنید. نصب این اپلیکیشن نیز بر روی آی‌ فون شما به سادگی انجام می شود. مانند همه برنامه های دیگر گذاشتن لوگو عکس اندروید ، watermark from appx studio نیز به کاربران امکان می دهد تا با افزودن عکس های خود ، علامت های خود را ایجاد کنند.

این نرم افزار در اپ استور رایگان است و از نسخه Ios 6 به بالا پشتیبانی می کند.

نرم افزاری کاربردی که شما به کمک آن قادر به اضافه کردن یک متن یا تصویر بر روی عکس ها هستید و می توانید واترمارک های خود را با مجموعه فونت ها، اندازه و رنگ فونت و همچنین سطح شفافیت آن سفارشی کنید. این نرم افزار توانایی درج واترمارک (به صورت متن یا لوگو) بر روی فیلم ها را نیز دارد. یکی از برنامه های رایگان اندروید که می توانید برای واترمارک قرار دادن بر روی عکس های خود از آن استفاده نمایید، add watermark free نام دارد.

این برنامه به شما این امکان را می دهد تا از فولدر عکس های گوشی، عکس مورد نظر را وارد آن کنید و لوگو یا واتر مارک، تاریخ مد نظر خود را راحت به تصاویر اضافه کنید.

اضافه کردن علامت روی علامت در عکس ها، یک راه حل کامل علامت گذاری بر روی تلفن شما را فراهم می کند. علامت های آبکی خود را به عنوان قالب ها ذخیره کنید. اگر این کار را انجام دهید می توانید مانند تصویر سمت راست، لوگوها را به تصویر خود اضافه کنید.

Leave a Comment