web analytics

بانک شهر سود 25 درصد

بانک شهر سود 25 درصد. با نرخ سود 10 درصد سپرده کوتاه مدت روز شمار ماهانه 2,054,794 ریال معادل 205 هزار تومان و با نرخ سود 15 درصد سپرده بلندمدت سالانه 3,082,191 ریال ماهانه 308 هزارتومان سود به شما تعلق می گیرد. به گزارش صدای ایران محمد کیایی با بیان این مطلب گفت:

یک بانک وام‌دهی‌اش را 25 درصد افزایش داد / سود 16 هزار
یک بانک وام‌دهی‌اش را 25 درصد افزایش داد / سود 16 هزار from tejaratnews.com

با نرخ سود 10 درصد سپرده کوتاه مدت روز شمار ماهانه 2,054,794 ریال معادل 205 هزار تومان و با نرخ سود 15 درصد سپرده بلندمدت سالانه 3,082,191 ریال ماهانه 308 هزارتومان سود به شما تعلق می گیرد. موقع باز کردن حساب،متصدی گفت که سود ۲۲ درصد به شما تعلق میگیره و ماهانه ۳ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان به حساب شما واریز میشه.اما الان حدود ۶ ماه گذشته و در مجموع ۵ میلیون هم اضافه نشده.رفتم بانک برای بستن حساب و گرفتن پولم.بهم گفتن اگر بخواهی حساب را خالی کنی مبلغ۳ میلیون از سودی. اما این روزها بانک‌ها به اسم طرح‌های خاص سود سپرده‌های خود را حتی تا.

موقع باز کردن حساب،متصدی گفت که سود ۲۲ درصد به شما تعلق میگیره و ماهانه ۳ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان به حساب شما واریز میشه.اما الان حدود ۶ ماه گذشته و در مجموع ۵ میلیون هم اضافه نشده.رفتم بانک برای بستن حساب و گرفتن پولم.بهم گفتن اگر بخواهی حساب را خالی کنی مبلغ۳ میلیون از سودی.

سپرده گذاران بانک ها با صندوق هایی که در بانک ها تعریف شده می توانند از سود بانکی 25 درصدی برخوردار شوند. معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر از عرضه اوراق گواهی سپرده یکساله به شهروندان با سود علی الحساب 20 درصد با مجوز بانک مرکزی خبر داد. بانک‌های پارسیان و ملت نیز همچنان سود ۲۰ درصدی به سپرده‌گذاران خود پرداخت می‌کنند.

برای سپرده‌های ویژه و میلیاردی بانک شهر سود ۲۲ درصد پرداخت می‌کند.

سایر سپرده‌ها سودی حدود ۲۰ درصد دارند. اما این روزها بانک‌ها به اسم طرح‌های خاص سود سپرده‌های خود را حتی تا. سود آن ۲ تا ۴ درصد است.

کاهش نرخ سود پس از شروع تسهیلات جدید.

بعد از افزایش نرخ تورم شورای پول و اعتبار در بهمن ماه ۹۰ حداکثر نرخ سود بانکی را ۲۰ درصد تعیین کرد اما بانک‌ها به تدریج از این نرخ فراتر رفتند به طوری در اواخر سال ۹۲ نرخ سود به ۲۵ تا ۲۸ درصد رسید و همین سیاست‌ها موجب شد بدهی بانک‌های غیردولتی، خصوصی و موسسات اعتباری به بانک. برای این منظور کافیست مبالغ را در کادر مربوطه برحسب تومان وارد نمایید و با کلیک روی گزینه محاسبه، پاسخ. همچنین بانک پارسیان نیز برای برخی سپرده های کوتاه مدت این صندوق، سود 24.5 درصد در نظر گرفته و پرداخت می کند و بانک گردشگری نیز به تعدادی از سپرده های کوتاه مدت صندوق زرین شهر، سود 22 درصد می دهد و.

سرمایه اولیه مشتریان ویژه برای سپرده‌گذاری باید حدود دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان باشد.

سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت ویژه شش ماهه. بعد از افزایش نرخ تورم شورای پول و اعتبار در بهمن ماه ۹۰ حداکثر نرخ سود بانکی را ۲۰ درصد تعیین کرد اما بانک‌ها به تدریج از این نرخ فراتر رفتند به طوری در اواخر سال ۹۲ نرخ سود به ۲۵ تا ۲۸ درصد رسید و همین سیاست‌ها موجب شد بدهی بانک‌های غیردولتی، خصوصی و موسسات اعتباری به بانک. به گزارش شهرآرانیوز، تا چندی پیش، تنها تعدادی اندکی از بانک‌ها و برای سپرده‌های میلیاردی سود ۲۵ درصدی پرداخت می‌کردند.

سود سپرده های سرمایه گذاری سپرده سرمایه گذاری بلند مدت و کوتاه مدت ویژه افتتاح حساب از طریق وکالت

البته بعضی از بانک با تحت شرایطی ممکن است سود بیشتر پرداخت کنند. به گزارش ایران جیب از تجارت‌نیوز، تا چندی پیش، تنها تعدادی اندکی از بانک‌ها و برای سپرده‌های میلیاردی سود ۲۵ درصدی پرداخت می‌کردند. سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت ویژه سه ماهه.

Leave a Comment