web analytics

آقای حکایتی درگذشت

آقای حکایتی درگذشت. بازگشت چهره‌های محبوب و خاطره‌انگیز به تلویزیون/ اولین گزینه آقای حکایتی! دهه شصت بخش مهمی از برنامه های تولیدی کودک، عروسکی بودند یا حتی از بچه های کوچک در استودیو استفاده می شد، اما در «زیر گنبد کبود» اولین باری بود که چند جوان کنار هم قرار گرفتند.

مهرداد ابروان
مهرداد ابروان from www.rahafun.com

زیر گنبد کبود شهر خوب قصه هاست. من از لحظه ای که ایده به ذهنم آمد با همه شخصیت ها از جمله آقای حکایتی جلو آمدم و زندگی کردم. بیوگرافی آقای حکایتی و همسرش + عکس های زندگی شخصی زندگینامه آقای حکایتی عکس خانواده و همسر آقای حکایتی راوی داستان مجموعه زیر گنبد کبود در خندوانه

آقای حکایتی اسم قصه گوی ماست.

قصه ی ما بود همین. دهه شصت بخش مهمی از برنامه های تولیدی کودک، عروسکی بودند یا حتی از بچه های کوچک در استودیو استفاده می شد، اما در «زیر گنبد کبود» اولین باری بود که چند جوان کنار هم قرار گرفتند. بازیگران زیر گنبد کبود از آقای حکایتی تا تمام فرزندانش را در ادامه میبینید.

بیوگرافی آقای حکایتی و همسرش + عکس های زندگی شخصی زندگینامه آقای حکایتی عکس خانواده و همسر آقای حکایتی راوی داستان مجموعه زیر گنبد کبود در خندوانه

غلیظ ضمیمه اش می کردیم. زیر گنبد کبود (آقای حکایتی)، شبکه ۱، ۱۳۶۶ و ۱۳۶۸ و ۱۳۷۴ (تهیه‌کننده و کارگردان) عبور از غبار، کارگردان پوران درخشنده، فیلم سینمایی، ۱۳۶۷ «زیر گنبد کبود» یا «آقای حکایتی» نام مجموعه تلویزیونی مخصوص کودکان بود که در دهه ۶۰ و ۷۰ خورشیدی از تلویزیون ایران پخش می‌شد.

بهرام شاه محمدلو متولد 25 آذر 1329 در تهران، کارگردان و بازیگر است.

درگذشت مهرداد ابروان بازیگر زیر گنبد کبود آقای حکایتی ۳ اردیبهشت ۹۷ مهرداد ابروان بازیگر مجموعه تلویزیونی زیر گنبد کبود آقای حکایتی اسم قصه گوی ماست، دهه شصت در سن ۵۴ سالگی فوت کرد. زیر گنبد کبود یا آقای حکایتی نام مجموعه تلویزیونی مخصوص کودکان بود که در دهه ۶۰ و ۷۰ خورشیدی از تلویزیون پخش می‌شد. چندی پیش بهرام شاه محمدلو بازیگر شخصیت آقای حکایتی از تولید قصه‌های آقای حکایتی 2 و بازگشت آن روی آنتن تلویزیون خبر داده بود.

در این برنامه بهرام شاه محمدلو در نقش آقای حکایتی به ایفای نقش می پرداخت.

مصاحبه با آقای حکایتی و بروبچه های «زیر گنبد کبود». شاه محمدلو سپس با اشاره به تعریف کاراکتر آقای حکایتی در ذهن خود توضیح داد: شاه محمدلو با اشاره به تعریف کاراکتر آقای حکایتی در ذهن خود عنوان کرد:

یکشنبه, ۲۶ دی ۱۴۰۰ ۰۴:۰۳.

از آن سال ها به بعد، مهرداد ابروان فوت کرد، یکی از آنها در کانادا استاد دانشگاه است و برخی هم در حال فعالیت هستند. من از لحظه ای که ایده به ذهنم آمد با همه شخصیت ها از جمله آقای حکایتی جلو آمدم و زندگی کردم. هزینه‌های ثبت‌نام در کنکور ۱۴۰۱ چقدر است؟ 14001110190958.

Leave a Comment